Site Overlay

Türkçe

ICOAEF XI International Conference on Applied Economics and Finance 

17 (Hibrit) – 18 (Online) Mayıs 2024, Karadeniz Ticaret ve Kalkınma Bankası Selanik/Yunanistan

www.icoaef.com / icoaef@gmail.com

Değerli Bilim İnsanları;

Sizleri, 17 (Hibrit) – 18 (Online) Mayıs 2024 tarihleri arasında Karadeniz Ticaret ve Kalkınma Bankası Selanik/Yunanistan’da hibrit olarak gerçekleştirilecek ekonomi konferansı olan International Conference on Applied Economics and Finance ICOAEF XI’ye davet etmekten büyük onur duyarız.

ICOAEF XI; Akademisyenler, Doktora öğrencileri, Doktora Sonrası Araştırmacıları ile Kamu, İş Dünyası ve Özel Sektörden tüm genç ve deneyimli uzmanlar için uygun bir platformdur.

Bu konferans ile Uygulamalı Ekonomi ve Sosyal Bilimlerle ilgilenen araştırmacılar, akademisyenler, öğrenciler, yöneticiler ve karar alıcıların bir araya getirilmesi amaçlanmıştır. ICOAEF XI; Uygulamalı Ekonomi ve Finans ile ilişkili tüm Sosyal Bilim disiplinleri ile ilgili teorik ve uygulamalı konuların tartışılmasına imkan sağlamaktadır. Bu amaçla konferansımızda uygulamalı ekonomi alanının sosyal bilimler ile etkileşimini ortaya koymaya dönük çalışmaların yer alması da arzulanmaktadır. Araştırmacılar, konferans konularıyla ilgili olarak hem uygulamalı hem de teorik çalışmalarla başvurabileceklerdir. Konferans konu başlıkları için lütfen tıklayınız!

ICOAEF XI,  ESCI, EconLit ve ULAKBİM’de indekslenen dergilerde makale yayını imkanı sağlamaktadır.

Özet, Tam Metin ve Sunumlar İngilizce ve Türkçe olarak gerçekleştirilebilir.

ONLINE SUNUM İMKANI

Özetler, makaleler ve sunumlar İngilizce veya Türkçe olabilecektir. Katılım Sanal (Online) olarak ICOAEF XI gerçekleştirilebilecektir. Konferans esnasında ayrıca bir sanal salon oluşturulmayacak, tüm sunumlar yüzyüze ve sanal ayrımı gözetilmektesizin aynı salonlarda gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda katılımcıların yalnızca bir gmail hesaplarının olmaları yeterlidir. Katılımcıların submission esnasında söz konusu gmail adreslerini girmeleri zorunludur.

Önemli Tarihler

Özet yükleme için son tarih:

20 Nisan 2024

Özet Kabul/Red bildirimi için son tarih:

23 Nisan 2024

Kayıt ve Ödeme için son tarih:

25 Nisan 2024

Konferans Bildiri Kitabı için tam metin son gönderme tarihi:

15 Haziran 2024

   

Katılım Ücretleri

 

Selanik(Yüz yüze)

Online

Birinci Bildiri (Sunum Yapacak Katılımcı için)

195 €

80 €

İkinci Bildiri (Sunum Yapacak Katılımcılar için)

80 €

40 €

Dinleyiciler

80 €

30 €

*Sunucu Katılımcı ücretine ek olarak yüz yüze oturuma ortak yazar(lar)ın gelmesi durumunda Dinleyici ücreti de ödenecektir.

**Türkiye’den yüzyüze oturumlara katılmak üzere İtalya’ya gelecek katılımcılar  1 Nisan 2024 tarihine kadar 150 € olarak  erken kayıt fırsatından yararlanabilir. Yine Türkiye’den online olarak katılacak katılımcılarımız 60 € olarak 1 Nisan 2024 tarihine kadar erken kayıt fırsatından faydalanabilir. (Bu fiyatların kontenjanı 10 kişidir.) 

***Yüzyüze katılımcılarımızın ücretine konferansın ilk günü 17 Mayıs 2024’teki öğle yemeği, kahve molalarındaki ikramlar dahildir. Konferans ücretine konaklama vb. harcamalar dahil değildir. Hakem sürecini takiben kabul edilen tüm özetler elektronik olarak ISBN numaralı PDF Özet Kongre Kitapçığında ücretsiz basılacaktır. Ayrıca tam metin bildiriler de ISBN numaralı elektronik PDF Tam Metin Kongre Kitabında ücretsiz olarak basılacaktır. 

ICOAEF XI bildiri gönderimi başlamış olup, bildiri gönderimi için son tarih 15 Mart 2024’dir. Bildirilerinizi yüklemek için lütfen sitemizi (www.icoaef.com) ziyaret ediniz veya tıklayınız!

17 (Hibrit) – 18 (Online) Mayıs 2024 tarihinde ICOAEF XI kapsamında uzmanlıklarınızı, tecrübelerinizi ve kaynaklarınızı meslektaşlarınızla rahatlıkla paylaşabilecek bir katılımcı atmosferi sağlamaktan mutluluk duyacağız.

En iyi dileklerimizle ve

Bu davetiyeyi tüm ilgililerle paylaşmanız dileğiyle

Görüşmek üzere 

Saygılarımızla,

ICOAEF Düzenleme Kurulu Adına,

Prof. Dr. Hasan Murat ERTUĞRUL

www.icoaef.com

icoaef@gmail.com

Scroll Up