Site Overlay

Türkçe

ICOAEF X International Conference on Applied Economics and Finance 

8 (Hibrit) – 9 (Online) Aralık 2023 University of Washington Rome Center Roma/İtalya

www.icoaef.com / icoaef@gmail.com

Değerli Bilim İnsanları;

Sizleri, 8 (Hibrit) – 9 (Online) Aralık 2023 tarihleri arasında University of Washington Rome Center Roma/İtalya’da hibrit olarak gerçekleştirilecek ekonomi konferansı olan International Conference on Applied Economics and Finance ICOAEF X’ye davet etmekten büyük onur duyarız.

ICOAEF X ; Akademisyenler, Doktora öğrencileri, Doktora Sonrası Araştırmacıları ile Kamu, İş Dünyası ve Özel Sektörden tüm genç ve deneyimli uzmanlar için uygun bir platformdur.

Bu konferans ile Uygulamalı Ekonomi ve Sosyal Bilimlerle ilgilenen araştırmacılar, akademisyenler, öğrenciler, yöneticiler ve karar alıcıların bir araya getirilmesi amaçlanmıştır. ICOAEF X; Uygulamalı Ekonomi ve Finans ile ilişkili tüm Sosyal Bilim disiplinleri ile ilgili teorik ve uygulamalı konuların tartışılmasına imkan sağlamaktadır. Bu amaçla konferansımızda uygulamalı ekonomi alanının sosyal bilimler ile etkileşimini ortaya koymaya dönük çalışmaların yer alması da arzulanmaktadır. Araştırmacılar, konferans konularıyla ilgili olarak hem uygulamalı hem de teorik çalışmalarla başvurabileceklerdir. Konferans konu başlıkları için lütfen tıklayınız!

ICOAEF X,  ESCI, EconLit ve ULAKBİM’de indekslenen dergilerde makale yayını imkanı sağlamaktadır.

Özet, Tam Metin ve Sunumlar İngilizce ve Türkçe olarak gerçekleştirilebilir.

ONLINE SUNUM İMKANI

Özetler, makaleler ve sunumlar İngilizce veya Türkçe olabilecektir. Katılım Sanal (Online) olarak ICOAEF X Youtube kanallarında (01020304) Canlı Yayın Şeklinde gerçekleştirilebilecektir. Konferans esnasında ayrıca bir sanal salon oluşturulmayacak, tüm sunumlar yüzyüze ve sanal ayrımı gözetilmektesizin aynı salonlarda gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda katılımcıların yalnızca bir gmail hesaplarının olmaları yeterlidir. Katılımcıların submission esnasında söz konusu gmail adreslerini girmeleri zorunludur.

Önemli Tarihler

Özet yükleme için son tarih:

15 Kasım 2023

Özet Kabul/Red bildirimi için son tarih:

17 Kasım 2023

Kayıt ve Ödeme için son tarih:

19 Kasım 2023

Konferans Bildiri Kitabı için tam metin son gönderme tarihi:

20 Aralık 2023

   

Katılım Ücretleri

 

Roma   (Yüz yüze)

Online

Birinci Bildiri (Sunum Yapacak Katılımcı için)

270 €

130 €

İkinci Bildiri (Sunum Yapacak Katılımcılar için)

150 €

90 €

Üçüncü Bildiri (Sunum Yapacak Katılımcılar için)

60 €

60 €

Dinleyiciler

180 €

50 €

*Sunucu Katılımcı ücretine ek olarak yüz yüze oturuma ortak yazar(lar)ın gelmesi durumunda Dinleyici ücreti de ödenecektir.

**Türkiye’den yüzyüze oturumlara katılmak üzere İtalya’ya gelecek katılımcılar  1 Kasım 2023 tarihine kadar 150 € olarak  erken kayıt fırsatından yararlanabilir. Yine Türkiye’den online olarak katılacak katılımcılarımız 60 € olarak 1 Kasım 2023 tarihine kadar erken kayıt fırsatından faydalanabilir. (Bu fiyatların kontenjanı 9 kişidir.) 

***Yüzyüze katılımcılarımızın ücretine konferansın ilk günü 8 Aralık 2023’teki öğle yemeği, kahve molalarındaki ikramlar dahildir. Konferans ücretine konaklama vb. harcamalar dahil değildir. Hakem sürecini takiben kabul edilen tüm özetler elektronik olarak ISBN numaralı PDF Özet Kongre Kitapçığında ücretsiz basılacaktır. Ayrıca tam metin bildiriler de ISBN numaralı elektronik PDF Tam Metin Kongre Kitabında ücretsiz olarak basılacaktır. 

ICOAEF X bildiri gönderimi başlamış olup, bildiri gönderimi için son tarih 15 Kasım 2023’dir. Bildirilerinizi yüklemek için lütfen sitemizi (www.icoaef.com) ziyaret ediniz veya tıklayınız!

8 (Hibrit) – 9 (Online) Aralık 2023 tarihinde ICOAEF X kapsamında uzmanlıklarınızı, tecrübelerinizi ve kaynaklarınızı meslektaşlarınızla rahatlıkla paylaşabilecek bir katılımcı atmosferi sağlamaktan mutluluk duyacağız.

En iyi dileklerimizle ve

Bu davetiyeyi tüm ilgililerle paylaşmanız dileğiyle

Görüşmek üzere 

Saygılarımızla,

ICOAEF Düzenleme Kurulu Adına,

Prof. Dr. Burak DARICI

www.icoaef.com

icoaef@gmail.com

Scroll Up