Site Overlay

Türkçe

e-ICOAEF VIII International Conference on Applied Economics and Finance & Extended with Social Sciences

4-5 Aralık 2021

www.icoaef.com / icoaef@gmail.com

Değerli Bilim İnsanları;

Sizleri, 4-5 Aralık 2021 tarihleri arasında Türkiye’nin tamamen online olarak gerçekleştirilecek ilk ekonomi konferansı olan International Conference on Applied Economics and Finance & Extended with Social Sciences e-ICOAEF VIII’ye davet etmekten büyük onur duyarız.

e-ICOAEF VIII ; Akademisyenler, Doktora öğrencileri, Doktora Sonrası Araştırmacıları ile Kamu, İş Dünyası ve Özel Sektörden tüm genç ve deneyimli uzmanlar için uygun bir platformdur.

Bu konferans ile Uygulamalı Ekonomi ve Sosyal Bilimlerle ilgilenen araştırmacılar, akademisyenler, öğrenciler, yöneticiler ve karar alıcıların bir araya getirilmesi amaçlanmıştır. e-ICOAEF VIII; Uygulamalı Ekonomi ve Finans ile ilişkili tüm Sosyal Bilim disiplinleri ile ilgili teorik ve uygulamalı konuların tartışılmasına imkan sağlamaktadır. Bu amaçla konferansımızda uygulamalı ekonomi alanının sosyal bilimler ile etkileşimini ortaya koymaya dönük çalışmaların yer alması da arzulanmaktadır. Araştırmacılar, konferans konularıyla ilgili olarak hem uygulamalı hem de teorik çalışmalarla başvurabileceklerdir. Konferans konu başlıkları için lütfen tıklayınız!

e-ICOAEF VIII,  ESCI, EconLit ve ULAKBİM’de indekslenen dergilerde makale yayını imkanı sağlamaktadır.

Özet, Tam Metin ve Sunumlar İngilizce ve Türkçe olarak gerçekleştirilebilir.

ONLINE SUNUM İMKANI

Özetler, makaleler ve sunumlar İngilizce veya Türkçe olabilecektir. Katılım Sanal (Online) olarak e-ICOAEF VIII Youtube kanallarında (01020304) Canlı Yayın Şeklinde gerçekleştirilebilecektir. Konferans esnasında ayrıca bir sanal salon oluşturulmayacak, tüm sunumlar sözlü ve sanal ayrımı gözetilmektesizin aynı salonlarda gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda katılımcıların yalnızca bir gmail hesaplarının olmaları yeterlidir. Katılımcıların submission esnasında söz konusu gmail adreslerini girmeleri zorunludur.

Önemli Tarihler

Özet yükleme için son tarih:

25 Kasım 2021

Özet Kabul/Red bildirimi için son tarih:

28 Kasım 2021

Kayıt ve Ödeme için son tarih:

30 Kasım 2021

Konferans Bildiri Kitabı için tam metin son gönderme tarihi:

20 Aralık 2021

   

Katılım Ücretleri

Birinci Bildiri (Sunum Yapacak katılımcı  için):

80 €

İkinci-Üçüncü Bildiri (Sunum Yapacak katılımcılar  için)

50 € (Her bir bildiri için)

   
   
   

Hakem sürecini takiben kabul edilen tüm özetler elektronik olarak ISBN numaralı PDF Özet Kongre Kitapçığında ücretsiz basılacaktır. Ayrıca tam metin bildiriler de ISBN numaralı elektronik PDF Tam Metin Kongre Kitabında ücretsiz olarak basılacaktır. 

e-ICOAEF VIII bildiri gönderimi başlamış olup, bildiri gönderimi için son tarih 15 Kasım 2021’dir. Bildirilerinizi yüklemek için lütfen sitemizi (www.icoaef.com) ziyaret ediniz veya tıklayınız!

4 – 5 Aralık 2021 tarihinde e-ICOAEF VIII kapsamında uzmanlıklarınızı, tecrübelerinizi ve kaynaklarınızı meslektaşlarınızla rahatlıkla paylaşabilecek bir katılımcı atmosferi sağlamaktan mutluluk duyacağız.

En iyi dileklerimizle ve

Bu davetiyeyi tüm ilgililerle paylaşmanız dileğiyle

Görüşmek üzere 

Saygılarımızla,

e-ICOAEF Düzenleme Kurulu Adına,

Prof. Dr. Burak DARICI

www.icoaef.com

icoaef@gmail.com

Scroll Up