Site Overlay

Özet/Tam Metin Gönderimi

Özetler, makaleler ve sunumlar İngilizce veya Türkçe olabilecektir. Katılım Google MEET görüntülü görüşme uygulaması ile Sanal (Online) olarak gerçekleştirilebilecektir. Bu kapsamda katılımcıların yalnızca bir gmail hesaplarının olmaları yeterlidir. Katılımcıların submission esnasında söz konusu gmail adreslerini girmeleri zorunludur.

Türkçe özet bildiri gönderenlerin aynı zamanda ingilizce özetlerini de aynı word belgesi içerisinde yazmaları gerekmektedir.

Özet ve tam metin gönderimleri aşağıdaki linkten yapılmalıdır. Özet ve tam metin gönderimi rehberi için tıklayınız. Özetlerin Template dosyasına uygun olarak oluşturulması ve sitemizdeki submission kısmından ilgili dosyaların yüklenmesi rica olunur. 

Türkçe Bildiri Özet Şablonu

İngilizce Bildiri Özet Şablon

Tam metin yazım kuralları için yönetim ve ekonomi araştırmaları dergisini (YEAD) ziyaret ediniz. Tam metinler de aynı özetler gibi sistem üzerinden yüklenmelidir. Özetler sisteme yüklendikten sonra en geç 7 gün içinde tarafınıza yükleme yapılan sistem üzerinden dönüş yapılacaktır.

Çalışmanızın kabulu sonrası Ödeme ve kayıt işlemlerini internet sitemizdeki registration başlığı altından yapabilir sistem üzerinden faturanıza ulaşabilirsiniz. Katılım belgeleri tüm katılımcı isimler için hazırlanacak ve sunum yapan katılımcıya teslim edilecektir. Sanal sunum ile katılım gerçekleştirenlere posta yolu ile katılım belgeleri gönderilecektir. 

Scroll Up